Чашки

Чашки для сублімації - зроблені з керамыки і покриваються спеціальним полімерним покриттям, що дозволяє отримувати дуже насичений малюнок, який з часом не тріскається і зберігається довгі роки, надає чашкам ударостійкість і дає можливість мити їх в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі. Сьогодні кухлі під сублімацію стали модним сувеніром.

Найпопулярніші матеріали, з яких їх виготовляють - це кераміка, фарфор, скло, нержсталь (термокружки).

Керамічні чашки - вважаються дуже міцними, надовго зберігають свій первісний вигляд і безпечні для здоров'я.

Кухлі з полімерним покриттям мають унікальні якості: флуоресцентне фарбування (світиться в темряві); металік (золотистий, срібний); Під старовину; Хамелеон (при нагріванні колір стає світлим і проявляється) різні кольори і відтінки; глянсове, матове, напівматові нанесення.

На чашки для сублімації наносять фотографії, колажі, різні малюнки, логотипи компаній, фірмові знаки, всілякі написи, текст.

Кружка з барвистою фотографією і душевними поздоровленнями буде прекрасним подарунком друзям, рідним і коханим людям на свята та торжества. Можна оформити чашку для колег, співробітників, завдавши їх ім'я або посаду. Діти будуть у захваті від такого подарунка з улюбленими мультяшними героями. Дуже часто компанії використовують кухлі зі своїм логотипом, слоганом або фірмовим знаком в якості рекламного продукту для більшої впізнаваності або поліпшення іміджу в очах споживачів, або ж, як ексклюзивний презент для VIP-клієнтів і партнерів.

Close

Написати нам

або

Scroll-up