Одяг

Боді

Друк на боді

Друк на боді

Дитячі боді - зручна і практичний одяг для малюків. Ми пропонуємо яскраві і стильні вироби з принтами на будь-який смак. Виготовлені з двошаровою тканини (всередині - бавовна, зовні - поліестер), вони абсолютно комфортні і безпечні для дітей. Для нанесення картинок і написів застосовується термотрансферний метод друку та використовуються сертифіковані екологічно чисті різновиди витратних матеріалів. Оригінальні принтовані боді - радість дітям і їх батькам!
Зручності як для дітей, так і для мам
Всі батьки хочуть, щоб їх малюк ріс міцним і здоровим. Цьому сприяє збалансоване харчування і правильний догляд. Підвищена увага приділяється вибору дитячого одягу. Багато молодих мам практично повністю відмовилися від використання сорочечок і пелюшок, замінивши їх на модні боді. Їх практичність і зручність істотно полегшили перевдягання малюків. Тепер, щоб змінити підгузник, досить розстебнути роз'ємну ластку, що легко зробити однією рукою. За рахунок конструктивних особливостей боді не збиваються і не задираються, як сорочечки. На них не утворюються складки, здатні привести до потертості на ніжній шкірі немовляти.
Товари з принтами на тему Боді з печаткою (фото)
Виготовляється новинка з м'якої тканини, яка добре розтягується і облягає маленьке тільце від плічок до ніжок. Моделей з різними варіантами застібання багато, але найбільш зручними в обігу вважаються кнопки. Ці красиві і якісні речі для новонароджених з ентузіазмом прийняті батьками. З огляду на ситуацію, ми пропонуємо для любителів яскравих і ефектних речей, зробити свій дизайн з симпатичними малюнками, прикольними написами або навіть фотографіями

від 300грн

Замовлення можна оформити через офіційні сторінки у фейсбук або інстаграм в приватні повідомлення.

Close

Написати нам

або

Scroll-up